Salon FATIMA

Kosmetika

 

kosmetika 3Pleť prozrazuje kvalitu našeho života. Bez milosti se na ní projeví únava, nemoc, nadbytek stresu, nesprávná žívotospráva či poškození sluncem. To vše urychluje stárnutí naší pleti. Proto péče o pokožku je v dnešní době nezbytnou součástí každé moderní ženy.

Profesionální kosmetické ošetření vám umožní hloubkové čištění, potřebnou hydrataci pleti, zásoby živin, ale nesmíme také zapomínat na domácí každodenní péči. Zde v salonu používáme profesionální českou dermokosmetiku značky SynCare, která je dostupná v lékárnách a u vyškolených kosmetiček.

Všechny přípravky jsou vyvíjeny s cílem udržovat, posilovat a chránit rovnováhu pleti před škodlivými vlivy prostředí. Tato kosmetika je hypoalergenní, převážně bez parfemace, certifikovaná CPK biokosmetika, hodící se pro všechny typy pleti.

Nabízíme tyto služby:

ČISTÍCÍ KÚRA: odlíčení , peeling , hloubkové čištění,séra zklidňující či anti-akné, maska, závěrečná úprava.
STANDARTNÍ OŠETŘENÍ: odlíčení , peeling , čištění , masáž, séra či ampule, maska , závěrečná úprava.
LIFTINGOVÁ KŮRA: efektní liftingové ošetření vhodné pro vyhlazení a projasnění zralé a náročné pleti.
ÚPRAVA A TVAROVÁNÍ OBOČÍ, BARVENÍ ŘAS A OBOČÍ, TRVALÁ NA ŘASY: pro ženy, které chtějí i bez řasenky vypadat dobře. Doporučuje se na letní dovolené k vodě a také naopak na zimní dovolené do plískanic a mokrých preháněk.
DEPILACE: obličeje i celého těla teplým voskem.
KOSMETICKÁ MASÁŽ: kvalitně provedená masáž, působí na vrásky vzniklé únavou, zvyšuje pevnost a aktivuje výživu pleti. Ihned po masáži má pokožka svěží a zdravý vzhled. Usnadňuje se odplavení metabolických škodlivin a podpoří se látková výměna. Masáž má vliv na nervovou soustavu. Její účinek je trvalý a znatelný, provádí-li se pravidelně alespoň jednou za čtyři týdny.
LIFTINGOVÁ MASÁŽ: neinvazivní technika vypnutí obličeje, která je velmi příjemná, tišivě působí na nervová zakončení v kůži, povzbuzuje krevní oběh a zmírňuje svalovou únavu tím, že se urychluje odplavení kys. mléčné pomocí tlakového působení. Uvolňují se také samozřejmě mazové a potní žlázy, odstraní zrohovatělé zbytky kůže a urychluje tkáňový metabolismus, což má za následek úbytek podkožního tuku. Při doporučeném sezení 8-10 2x týdně může upravit menší oběhové poruchy, zmírnit městnání krve, tkáňového moku a otoky v tkáni. Povadlý, unavený či nateklý obličej získává zpět svůj původní tvar a vzhled.
MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ: vhodné po celodenním koukání do PC a pro zákaznice s brýlemi či kontaktními čočkami.
ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE: exfoliace, hloubkové čištění pomocí ULT vlnění, účinnější zapracování sér a výživných látek, vhodný peeling pro klientky s citlivou pletí i s popraskanými žilkami. Ošetření je součástí kosmetiky v ceně dle indikací dané zákaznice.
LÍČENÍ: na všechny příležitosti.

Ceník - kosmetika
Ceník platný od 1.1.2020

 REMODELAČNÍ OŠETŘENÍ. Ošetření se provádí pomocí  kmenových buněk + Renovie krém. Poté následuje nanesení  alginátové masky a závěrečná péče (délka trvání 90min.) 950,- Kč
 KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ JUNIOR - odlíčení, peelig, hloubkové čištění, maska, závěrečné ošetření (60min.) 600,- Kč
 CELKOVÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ - odlíčení, peeling, hloubkové čištění, masáž obličeje a dekoltu, maska, sérum, závěrečné ošetření (délka péče 90min.)  800,- Kč
 LIFTINGOVÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ - odlíčení, hodinová ruční liftingová masáž, sérum či ampule, vypínací maska, závěrečné ošetření (délka péče 120min.)  1200,- Kč
 OŠETŘENÍ GALVANICKOU ŽEHLIČKOU - čištění, zapracování sér LED světlem, závěrečná péče (délka 45min.)  500,- Kč
 OŠETŘENÍ ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ - čištění, zapracování séra, závěrečné ošetření (délka péče 30min.)  350,- Kč
 Masáž očního okolí 190,- Kč
 Hydratační masáž 300,- Kč
 Liftingová masáž 450,- Kč
 Remodelační masáž 370,- Kč
 Úprava obočí 70-100,- Kč
 Barvení obočí 70,- Kč
 Barvení řas 150,- Kč
 LashLifting řas 700,- Kč
 Trvalá na řasy 500,- Kč
 Líčení denní (ke kosmetice) 150,- Kč
 Líčení večerní, plesové 500,- Kč
 Líčení svatební (nutná zkouška) 1000,- Kč
 Depilace nohy - lýtka 380,- Kč
 Depilace nohy - celé 690,- Kč
 Depilace ruce - předloktí 270,- Kč
 Depilace ruce - celé 420,- Kč
 Depilace podpaží 170,- Kč
 Depilace třísla 230,- Kč
 Depilace ret 60,- Kč
 Bowenova terapie - reflexní (60min) 450 Kč
 Thajská masáž nohou (60min) 450 Kč
 Bambusová masáž (60min) 450 Kč

 

 hanka vesela1  

Hanka Veselá

Telefon pro objednávky:

777 308 205

 

kosmetika 1