Teplice, Masarykova třída 269/90

OTEVÍRACÍ DOBA  -  PO-ČT: 9:00 - 18:00, PÁ : 9:00 - 15:00 (dále dle osobní domluvy)

 

Klasická masážmasaz 01
Klasická masáž je vynikající prostředek k odstranění bolesti, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Pokud chcete svému tělu dopřát odpočinek a regeneraci, je masáž vhodným doplňkem péče o pohybový aparát. Při masáži dochází k uvolnění měkkých tkání a do krevního oběhu jsou vylučovány endorfiny, oxytocin, serotonin a dopamin, díky čemuž se budete cítit uvolněně a příjemně.

Baňková masáž
baňky 02Baňková masáž je starověká čínská metoda, která rychle a účinně uvolní kůži a svalstvo. Z těla odplaví potními žlázami a lymfatickým systémem všechny nečistoty, tkáň se výborně prokrví, dochází k pročištění krve a zlepšení krevního oběhu. Zároveň dojde při masáži k uvolnění ztuhlých svalů a k odstranění bolesti. Málokterá metoda docílí tak intenzivního prokrvení masírované tkáně jako baňkování. Po přisátí baňky se pokožka prudce prokrví a zčervená. Doba působení je individuální, jedná se zhruba o 20 – 25 minut. Po sejmutí baňky na těle zůstávají modřiny, ty ale během pár dní zmizí.

Horké lávové kameny
lavove kamenyLávové kameny mají mimořádně silné energetické vibrace, které spolu s teplem dokáží odstranit bloky důležitých bodů na meridiánech (energetických drahách) a rozproudí energii v těle. Mají schopnost absorbovat, udržovat a postupně uvolňovat teplo. Přenášejí a předávají tepelnou energii, která pozitivně působí nejen na pokožku, podkoží a svalová vlákna, ale způsobuje i výrazné prokrvení cév, zlepšuje cirkulaci a okysličení krve, zrychluje metabolismus tkání a detoxikaci těla. Pozitivně ovlivňuje i lymfatický systém, relaxaci svalstva spojenou s ústupem bolesti. Masáž se využívá na zlepšení tonizaci svalstva i na působení proti celulitidě.
Masáž horkými lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou regeneraci a relaxaci organismu.

 

Ceník - masáže

záda a šíje, 30 min. 300,- Kč
záda a šíje, 50 min. 500,- Kč
zadní část těla (záda a šíje, nohy zezadu), 60 min.   600,- Kč
celotělová (záda, šíje, horní a dolní končetiny), 90 min.   900,- Kč
masáž baňkami, 45 min. 450,- Kč
masáž horkými lávovými kameny, 30 min. 500,- Kč
masáž horkými lávovými kameny, 60 min. 800,- Kč

 

 

Jiří Sýkora st.

Telefon pro objednávky:

728 212 438

 

Jiří Sýkora ml.

Telefon pro objednávky:

605 272 884

masaz 02