Teplice, Masarykova třída 269/90

OTEVÍRACÍ DOBA  -  PO-ČT: 9:00 - 18:00, PÁ : 9:00 - 15:00 (dále dle osobní domluvy)

 

masaze julca 02záda, krk, hlava, ruce, baňkování

má mnoho prospěšných účinků pro organismus. Tyto procedury pomáhají zlepšit krevní oběh, uvolnit svaly a zlepšit celkový stav. Masáž zad pomáhá odstranit napětí a stres a zlepšuje pružnost páteře. Masáž hlavy může zlepšit koncentraci a zmírnit bolesti hlavy. Baňkování (vakuumová terapie) podporuje zlepšení krevního oběhu a léčbu svalových a kloubních problémů. Masáž rukou pomáhá uvolnit svaly rukou a zlepšit jejich pohyblivost. Všechny tyto procedury přispívají ke zlepšení celkového zdraví a pohody.

záda, krk, nohy ze zadu, ruce, baňkování

přináší významný prospěch pro organismus. Tyto procedury napomáhají zlepšení krevního oběhu, uvolnění svalů a celkovému zlepšení pohody.

Tyto procedury společně přinášejí celkový pocit relaxace, zlepšení fyzického stavu a zajišťují pohodu pro tělo i mysl.

Zdravotní masáž celého těla

Zdravotní masáž celého těla je soubor postupů zaměřených na zlepšení celkové fyzické a emocionální pohody. Při této masáži se používají různé techniky, jako je hladění, hnětení, protahování a tlak na určité body těla. Cílem zdravotní masáže je zlepšit krevní oběh, uvolnění svalů, snížení napětí a stimulace celkového fyzického blahobytu.

lymfatické masáž

Lymfatická masáž - jedná se o techniku zaměřenou na stimulaci lymfatického systému organismu, který hraje klíčovou roli v procesu čištění od toxinů, nadměrné tekutiny a odpadních látek, přičemž se účastní imunitního systému.

Tato procedura také pozitivně ovlivňuje zdraví kůže: zlepšený krevní oběh a efektivní odstranění toxinů příznivě ovlivňují stav kůže, dodávají jí zdravý a péčí ošetřený vzhled.

relaxační masáž

Relaxační masáž celého těla je komplexní procedura, která zajišťuje fyzické uvolnění svalů, psychickou relaxaci a zlepšení celkové pohody. Masáž přináší uvolnění svalů, snižuje bolesti a působí pozitivně na psychickou pohodu, snižuje stres a úzkost. Zlepšuje krevní oběh, což má vliv na lepší dodávání kyslíku a živin do tkání. Práce na svalstvu a kloubech přispívá k zvýšení flexibility a rozsahu pohybu. Celkový pocit pohody, který masáž poskytuje, trvá i několik hodin po ukončení procedury. Relaxační masáž je tak nejen fyzickou péčí o tělo, ale také příjemným zážitkem, který prospívá celkovému blahu.

anticelulitidní masáž

Anticelulitidní masáž zaměřuje se na zmenšení viditelnosti celulitidy a vylepšení stavu kůže.

Vyhlazení kůže.
Zlepšení tónu kůže.
Snížení otoků.
Stimulace metabolismu.
Rozklad tukových usazenin.

masáž hlavy, obličeje a dekoltu

Masáž hlavy, obličeje a dekoltu zahrnuje hloubkovou práci v oblasti krku a límce, hlavy, dekoltu a obličeje. Během této masáže masér používá techniky zaměřené na relaxaci a zlepšení stavu svalů v oblasti krku a límce, hlavy, dekoltu a obličeje.

Taková masáž přináší hlubokou relaxaci svalů v oblasti hlavy, obličeje a krku, odstraňuje fyzické a emocionální napětí, zlepšuje krevní oběh a stimuluje kůži a svaly. Pomáhá udržovat pružnost kůže, zlepšuje její tónus a předchází stárnutí.

skulpturálni masáž-bukální masáž obličeje

Sculpturální masáž obličejů - bukální masáž obličeje je masážní technika zaměřená na zlepšení tvaru a stavu obličeje.

Zpevnění a tonizace pokožky.
Snížení otoků.
Zlepšení krevního oběhu.
Vyhlazení vrásek.
Zlepšení obličejových kontur.

Baňková masáž

Baňková masáž se využívá u mnoha chorob a poruch.

Baňka se přiloží na postižené místo a pod tlakem se přisaje na pokožku, poté se baňka odejme a vše se opakuje na dalším místě.

Po přisátí baňky se pokožka prudce prokrví a zčervená. Doba působení je individuální, jedná se zhruba o 20 - 25 minut. Po sejmutí baňky na těle zůstávají modřiny, ty ale během pár dní zmizí.

dárkový poukaz
dárkový poukaz na masáže - to není jen příjemný dárek, ale také cenný dar pro zdraví a pohodu.
Dárkový poukaz na masáže také otevírá možnost vybrat si ten druh masáže, který nejlépe odpovídá jejich potřebám a přání. Je to zvláštní dárek, který se stará o fyzické i emocionální pohodlí příjemce.

 

Ceník

● masáž 60/90 min.                                                        
● záda, krk, hlava, ruce, baňkování 45 min.                  
● záda, krk, nohy ze zadu, ruce, baňkování 60 min.      
● celého těla 90/120 min.                                             
● masáž hlavy, obličeje a dekoltu 45 min.                    
● skulpturálni masáž-bukální masáž obličeje 60 min.  
● anticelulitidní 60/90 min.                                            
● lymfatické 90/120 min.                                             
● relaxační 90/120 min.                                              
800/1200 Kč
600 Kč
800 Kč
1200/1600 Kč
700 Kč
800 Kč
800/1200 Kč
1200/1600 Kč
1200/1600 Kč

 

Profesionální masérka Koniuhina Yuliia
rezervace WhatsApp 770 673 095
instagram massage.teplice

masaze julca